Przejdź do treści

Szkoła przygotowuje się do nowego semestru

     Rozpoczęły się ferie zimowe. Zimowa aura natychmiast zareagowała opadami śniegu, co miejmy nadzieję, sprzyjać będzie czynnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu poprzez uprawianie sportów zimowych lub choćby odśnieżanie podwórka.
      Budynek szkoły został już przygotowany nawet na największe chłody dzięki termomodernizacji. Szkoła zyskała także nową elewację. Wewnątrz nasza placówka już przygotowuje się do powrotu młodzieży szykując kolejne zmiany. W najbliższych dniach dokończona zostanie modernizacja sieci komputerowej. Poszerzony będzie monitoring na szkolnych korytarzach i wokół szkoły. Powinno to wpłynąć na wzrost bezpieczeństwa. Na uczniów czekają już także nowe pracownie wyposażone w nowoczesne jednostki komputerowe. Nie zwalniamy tempa i wciąż się zmieniamy, dostosowując się do potrzeb obecnego rynku pracy.