Przejdź do treści

Głosujemy na inwestycję przy ZST w Czartajewie w II turze "Top Regionu 2017"

     Boisko wielofunkcyjne i ściana wspinaczkowa przy Zespole Szkół Technicznych w Czartajewie ma szansę na wygraną w konkursie "Top Regionu 2017" organizowanym przez internetowy portal informacyjny podlasie24.pl i Katolickie Radio Podlasie w Siedlcach. Dzięki cennym głosom oddanym przez mieszkańców w pierwszej turze konkursu inwestycja powiatu siemiatyckiego jest w finale i walczy o zwycięstwo. Każdy może zagłosować raz na dobę. Głosujemy do piątku, 29 grudnia do godz. 12.00.

Głos można oddać tutaj

     Wśród głosujących w konkursie zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. Ogłoszenie wyników plebiscytu TOP REGIONU 2017 odbędzie się 8 stycznia 2018 roku.

UWAGA! Jeżeli na urządzeniu mobilnym nie wyświetli się formularz do głosowania, aby zagłosować należy przełączyć się na pełną wersję strony.

     Więcej na temat boiska wielofunkcyjnego tutaj.