Przejdź do treści

Drużyna Szlachetnej Paczki ZST w Czartajewie

     W tym roku nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji SZLACHETNA PACZKA. Wybraliśmy rodzinę wielodzietną, której przygotowaliśmy świąteczne prezenty w postaci artykułów spożywczych, środków chemicznych, zabawek, pościeli i odzieży.

W celu pozyskania środków, uczniowska drużyna Szlachetnej Paczki sprzedawała w szkole smaczne kanapki, organizowała zbiórki do puszek. Dużo osób przyniosło żywność długoterminową oraz chemię gospodarczą. Słowa, które usłyszeliśmy od opiekunki tej rodziny przy przekazywaniu paczek były dla nas największą nagrodą za poświęcony czas. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy komuś pomóc i sprawić świąteczną radość.

     Dziękujemy całej społeczności szkolnej za wsparcie akcji a szczególnie klasom: I TE, III TE/TI, IV TE oraz p. Marcie Zagubień.

     Serdeczne podziękowania składamy również firmom, które dołączyły do naszej akcji: Topaz, księgarnia Pod kasztanem, Duduś, Optyka Studio RS, apteka – Janina Karp, księgarnia Bookbook oraz MKS Cresovia.

Przewodnicząca Samorządu Szkolnego
Monika Kowalczuk