Przejdź do treści

Nauczyciel na medal z Zespołu Szkół Technicznych w Czartajewie

     W sobotę 9 grudnia podczas uroczystej gali w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w  Białymstoku został zakończony   plebiscyt „Nauczyciel na medal”.

     Organizują go wspólnie Kurier Poranny i Gazeta Współczesna pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego Jerzego Leszczyńskiego. Wybierani są wyjątkowi pedagodzy, którzy cieszą się sympatią i uznaniem uczniów i rodziców w trzech kategoriach:  Nauczyciel klas I – III,  Nauczyciel klas IV – VII i gimnazjum oraz Nauczyciel szkół ponadpodstawowych. Głosy oddawano oddzielnie w powiecie białostockim wraz z miastem Białystok, łomżyńskim wraz  z miastem Łomża, suwalskim wraz z miastem Suwałki, a także osobno w każdym z powiatów Podlasia. W plebiscycie zgłoszono ponad 850 nauczycieli, na których oddano ok 60 tys. głosów.

     W kategorii Nauczyciel szkół ponadgimnazjalnych I miejsce w powiecie siemiatyckim zajęła pani Natalia Gusiewa - Romaniuk, nauczyciel języka angielskiego i geografii w naszej szkole, plasując się jednocześnie na 5 miejscu w rankingu wojewódzkim. Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz cała społeczność szkolna składa pani Natalii serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.