Przejdź do treści

Wyniki rywalizacji o miano najlepszej klasy w rywalizacji sportowej dziewcząt w roku 2015 – 2016 (na dzień 21 kwietnia 2016)

  1.  

IV TE

1051 pkt.

  1.  

I TE

167

  1.  

II TAK

145

  1.  

III TE

126

  1.  

II TE

53

  1.  

IV TI

20

Wyniki rywalizacji o miano najlepszego sportowca w rywalizacji dziewcząt w roku 2015 – 2016 (na dzień 20 kwietnia 2016)

1.

Zduniewicz Anna

IV TE

359 pkt

2.

Nesterowicz Karolina

IV TE

247

3.

Osiejuk Natalia

IV TE

171

4.

Wakuluk Dorota

IV TE

86

5.

Grajek Patrycja

IV TE

79

6.

Chwedoruk Natalia

II TAK

74

7.

Mikołajczuk Agata

IV TE

59

8.

Sawczuk Dominika

II TE

53

9.

Murawska Marcelina

I TE

52

10.

Boguszewska Eryka

III TE

43

11

Marczuk Natalia

III TE

42

12

Piątek Michalina

II TAK

41

 

Łozecka Magdalena

III TE

41

14.

Dorotkiewicz Natalia

I TE

40

 

Prokopczyk Klaudia

I TE

40

16.

Hruświcka Martyna

II TAK

25

 

Czarkowska Sylwia

I TE

25

18.

Oksięciuk Magdalena

IV TI

20

 

Boratyńska Ewelina

IV TE

20

20.

Borzym Monika

IV TE

10

21.

Pikulińska Agata

IV TE

5

 

Osiejuk Paulina

IV TE

5

 

Szpura Renata

IV TE

5

 

Sutyniec Natalia

IV TE

5

 

Zduniuk Gabriela

I TE

5

 

Borowska Izabela

II TAK

5

 

Rydel Magdalena

I TE

5

Rywalizacja klasowa na dzień 2 marca 2016

Wyniki rywalizacji o miano najlepszej klasy

w rywalizacji sportowej dziewcząt w roku 2015 – 2016

(na dzień 2 marca 2016)


1.

IV TE

885 pkt.

 2.

II TAK

167

 3.

I TE

77

 4.

II TE

51

 5.

IV TI

20

Wyniki rywalizacji o miano najlepszego sportowca w rywalizacji dziewcząt w roku 2015 – 2016 (na dzień 2 marca 2016)

1.

Zduniewicz Anna

IV TE

290 pkt

2.

Nesterowicz Karolina

IV TE

270.

3.

Osiejuk Natalia

IV TE

106

4.

Grajek Patrycja

IV TE

74

 

Chwedoruk Natalia

II TAK

74

6.

Mikołajczuk Agata

IV TE

54

7.

Sawczuk Dominika

II TE

53

8.

Murawska Marcelina

I TE

47

9.

Wakuluk Dorota

IV TE

42

10.

Piątek Michalina

II TAK

41

11.

Hruświcka Martyna

II TAK

25

12.

Oksięciuk Magdalena

IV TI

20

13.

Dorotkiewicz Natalia

I TE

15

 

Prokopczyk Klaudia

I TE

15

15

Osiejuk Paulina

IV TE

5

 

Pikulińska Agata

IV TE

5

 

Borzym Monika

IV TE

5

 

Szpura Renata

IV TE

5

 

Sutyniec Natalia

IV TE

5

 

Borowska Izabela

II TAK

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielokrotne wyciskanie sztangi

              28 listopada rozegrane zostały zawody w wielokrotnym wyciskaniu sztangi o wadze 30 kg – kategoria open kobiet. Ta impreza rozpoczęła kolejną edycję Siemiatyckiej Ligi Siły i Sprawności. Mistrzostwa Siemiatycz w wielokrotnym wyciskaniu odbyły się w siłowni „Kuźnia”. Łącznie w zawodach wystartowało 11 zawodników i zawodniczek. W kategorii open kobiet wystartowały dwie nasze reprezentantki: Anna Zduniewicz zajmując drugie miejsce (26 powtórzeń) i Dominika Sawczuk zdobywając trzecie miejsce (15 powtórzeń).

                                                                                            Rafał Szyszko.