Przejdź do treści

Wyniki rywalizacji o miano najlepszej klasy w rywalizacji sportowej dziewcząt w roku 2017 – 2018 (na dzień 21 maja 2018)

  1.  

I TF

176 pkt.

  1.  

IV TE

141

  1.  

I TI

100

  1.  

III TE

60

  1.  

II TF

49

  1.  

I TE

35

Wyniki rywalizacji o miano najlepszego sportowca w rywalizacji dziewcząt w roku 2017 - 2018 (na dzień 21 maja 2018)

1.

Kuchta Magdalena

I TI

100

2.

Ciołko Karolina

I TF

96

3.

Stępkowska Kamila

 I TF

80

4.

Kuncer Elżbieta

IV TE

60

5.

Siwak Agnieszka

II TF

49

6.

Sawczuk Dominika

IV TE

41

7.

Chwedoruk Natalia

IV TAK

34

8.

Hruświcka Martyna

IV TAK

32

9.

Czarkowska Diana

IV TE

30

10.

Czarkowska Sylwia

III TE

25

 

Murawska Marcelina

III TE

25

12.

Puchacz Barbara

I TE

20

13.

Kowalczuk Karolina

I TE

15

14.

Zduniuk Gabriela

III TE

5

 

Prokopczyk Klaudia

III TE

5

 

Kowalczuk Monika

IV TE

5

 

Mudel Magdalena

IV TE

5

Wyniki rywalizacji o miano najlepszej klasy w rywalizacji sportowej dziewcząt w roku 2015 – 2016 (na dzień 21 kwietnia 2016)

  1.  

IV TE

1051 pkt.

  1.  

I TE

167

  1.  

II TAK

145

  1.  

III TE

126

  1.  

II TE

53

  1.  

IV TI

20

Wyniki rywalizacji o miano najlepszego sportowca w rywalizacji dziewcząt w roku 2015 – 2016 (na dzień 20 kwietnia 2016)

1.

Zduniewicz Anna

IV TE

359 pkt

2.

Nesterowicz Karolina

IV TE

247

3.

Osiejuk Natalia

IV TE

171

4.

Wakuluk Dorota

IV TE

86

5.

Grajek Patrycja

IV TE

79

6.

Chwedoruk Natalia

II TAK

74

7.

Mikołajczuk Agata

IV TE

59

8.

Sawczuk Dominika

II TE

53

9.

Murawska Marcelina

I TE

52

10.

Boguszewska Eryka

III TE

43

11

Marczuk Natalia

III TE

42

12

Piątek Michalina

II TAK

41

 

Łozecka Magdalena

III TE

41

14.

Dorotkiewicz Natalia

I TE

40

 

Prokopczyk Klaudia

I TE

40

16.

Hruświcka Martyna

II TAK

25

 

Czarkowska Sylwia

I TE

25

18.

Oksięciuk Magdalena

IV TI

20

 

Boratyńska Ewelina

IV TE

20

20.

Borzym Monika

IV TE

10

21.

Pikulińska Agata

IV TE

5

 

Osiejuk Paulina

IV TE

5

 

Szpura Renata

IV TE

5

 

Sutyniec Natalia

IV TE

5

 

Zduniuk Gabriela

I TE

5

 

Borowska Izabela

II TAK

5

 

Rydel Magdalena

I TE

5

Rywalizacja klasowa na dzień 2 marca 2016

Wyniki rywalizacji o miano najlepszej klasy

w rywalizacji sportowej dziewcząt w roku 2015 – 2016

(na dzień 2 marca 2016)


1.

IV TE

885 pkt.

 2.

II TAK

167

 3.

I TE

77

 4.

II TE

51

 5.

IV TI

20